Jakość naszych olejków BIO i produktów do pielęgnacji jest naszą największą troską

Naszym obowiązkiem jest zapewnienie naszym Klientom najlepszych korzyści zawartych w olejach, które oferujemy. Aby zapewnić optymalną jakość, stworzyliśmy ścisłe specyfikacje, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Proponowane przez nas produkty: arganowe, kokosowe i rycynowe posiadają atesty eccocert, a ich przystępna cena sprawia, że dostępne są dla każdej kieszeni. Stawiamy na organiczne produkty, w 100% naturalne, BIO i przede wszystkim przyjazne Twojej twarzy!

Olej BIO opiekun Twojej cery

Wyciągi z roślin to element składowy wielu kosmetyków. W naszym sklepie uświadamiamy, że naturalny produkt (arganowy, kokosowy, rycynowy czy migdałowy) jest sam w sobie pełną i kompleksową pielęgnacją, której nie trzeba uzupełniać o dodatkowe substancje. Atutem tego delikatnego rozwiązania jest fakt, że bardzo pozytywnie reaguje na nie sama skóra.

Twarz pełna blasku

Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty BIO posiadają różne zastosowania. Jedne z nich lepiej sprawdzają się przy cerze atopowej a inne przy tłustej czy mieszanej. Ich bogactwo składników sprawia, że skóra chętnie poddaje się kuracjom i tak:

  • olej rycynowy – naturalnie oczyści twarz, a dzięki działaniu antybakteryjnemu wygasi występujące stany zapalne
  • arganowy - ukoi, złagodzi podrażnienia i nawilży skórę
  • kokosowy - dogłębnie odżywi i nawodni twoje cale ciało.

PROCES I JAKOŚĆ

Wszystkie nasze oleje są tłoczone na zimno. Są czyste i dziewicze. Ta jakość PREMIUM zapewnia skuteczność składników aktywnych występujących naturalnie. Aby zwiększyć wydajność, wszystkie nasze oleje są świeże i zostały wyprodukowane w danym roku ich rozpowszechnienia.

RI1

NATURALNE

Nasze produkty są w 100% naturalne i nie przeszły żadnej dalszej transformacji: bez dezodoryzacji, bez rafinacji, bez mieszania. Jest to czysty produkt, w 100% jedno składnikowy: prawdziwy koncentrat natury.

Fl10
FL8

ZGODNOŚĆ

Wszystkie nasze oleje były przedmiotem analiz fizycznych i chemicznych oraz testów dermatologicznych. Nasze buteleczki zostały również przetestowane pod kątem jakości , aby nie zmieniać drogocenne właściwości naszych olejów.

100% BIO

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane BIO.
Wszystkie są w 100% ekologiczne.

right-fl
right-fl

YUKA I UFC

Wszystkie nasze oleje mają wynik 100/100 na YUKA i są kwalifikowane jako "bezpieczne i zdrowe dla użytkownika"
Yuka jest niezależną firmą francuską , która analizuje wpływ żywności i produktów kosmetycznych na zdrowie.
Nasz olej rycynowy ma potrójną ocenę A która oznacza "Brak zidentyfikowanego ryzyka " zgodnie ze skalą oceny UFC francuskiego stowarzyszenia „que choisir” co znaczy „Co wybrać?”

Firma UFC Que Choisir Ekspert, niezależny, działacz, UFC-Que Choisir jest stowarzyszeniem nie-lucrati celu.

ETYKA

Wszystkie nasze butelki nadają się w 100% do recyklingu! Żaden z naszych olejów nie został przetestowany na zwierzętach. Opowiadamy się za logiką zrównoważonego rozwoju poprzez promowanie etycznych i sprawiedliwych ścieżek.

FL9
FLBALQIS