Olejki naturalne - Producent Balqis Polska

Marka oleje z Balqis
eti

Marka Balqis France

BALQIS FRANCE to przede wszystkim historia ludzi pełnych pasji... Założyciele Zakia, Jérémy i Jean-Pierre zawsze byli oczarowani niesamowitą zdolnością natury do oferowania nam produktów o wyjątkowych zaletach. BALQIS POLSKA to przede wszystkim ambitni program globalizacji naszych olejów, pierwszy kraj w którym proponujemy nasze uniwersalne zdrowe oleje.

Tak, ale...No właśnie ALE… Jak rozpoznać dobry produkt dzisiaj z mnóstwem nazw i etykiet: "Kosmetyki organiczne", "Kosmetyki naturalne", "Kosmetyki pochodzenia naturalnego" ... Komu możesz zaufać? Czy produkty są naprawdę naturalne i skuteczne?
Nie jest tak łatwo znaleźć dobre produkty naturalne, które spełniają obietnice i które są dostępne w dobrej cenie ...

To właśnie wyzwanie postawiliśmy sobie za cel , aby zaoferować Państwu gamę produktów 100% NATURALNYCH w cenach, które będą NATURALNIE dobre!

Ecreter-le-groupe

Dlaczego
Oleje roślinne ?

Oleje roślinne otrzymujemy w prostym procesie: z nasion, owoców i kwiatów, które są mechanicznie tłoczone na zimno, otrzymujemy czysty i dziewiczy olej i to wszystko! Już dawno temu, Kleopatra, królowa Egiptu, symbol piękna, użyła olejku rycynowego jako naturalnego płynu do demakijażu.

Nasze oleje roślinne są wszechstronne i mogą być używane przez całą rodzinę w każdym wieku :).

Prawdziwe skarby przyrody.

Nasze zobowiązania

Wyjątkowa jakość
Wszystkie nasze oleje roślinne są czyste, dziewicze, tłoczone na zimno, 100% naturalne i certyfikowane BIO jako organiczne z atestem Charte COSMEBIO. Są jednoskładnikowe (nie dodano żadnych mieszanin, dodatków ani konserwantów). Ponieważ skuteczność naszych produktów jest naszym najlepszym argumentem, bardzo dbamy o zachowanie składników aktywnych: wszystkie nasze oleje są świeże i tłoczone tuż przed ich dystrybucją, gwarantując długie terminy ważności.

Rozsądne ceny
Jak to osiągamy? Kontrolując naszą gamę produktów i koncentrując się na najbardziej poszukiwanych olejach roślinnych we Francji i Europie. U nas nie ma zbędnych opakowań ani artystycznych butelek. Owszem oryginalne opakowania z najważniejszymi informacjami ale bez fajerwerków. To właśnie ta prosta metoda pozwala nam zaoferować Państwu wyjątkowe produkty w konkurencyjnych cenach.

Beaute-balqis
Niech każdy z nas
stanie się ambasadorem Przyrody

Chcemy zdemokratyzować wykorzystanie produktów naturalnych, zdrowe dla naszego organizmu a bezpieczne dla naszej planety. Pracujemy aktywnie każdego dnia aby doskonalić naszą ofertę i jakość naszych produktów.

Podobnie jak my, zaufaj Przyrodzie zadbaj o siebie i razem przywróćmy znaczenie pięknej i zdrowej urodzie.

Oleje z Balqis