Kontakt - odkryj naturalne olejki do pielęgnacji ciała


Polska
Oleje z Balqis
Kosmetyki grupy Partem
IBWG

NIP: 6342428201
REGON: 383150837

sklep@balqis-polska.pl
tel: 512 202 068

ul. Pieczarkowa 7b,
43-382 Bielsko-Biała

  POKAŻ PEŁNĄ TREŚĆ ZGODY
  Administratorem danych osobowych jest IBWG Waldemar Kurczak-Gnatowsky z siedzibą przy ul. Pieczarkowa 7b, 43-382 Bielsko-Biała. Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą lub do czasu wyrażenia sprzeciwu lub odwołania zgody.

  olej kokosowy

  Masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych naturalnych kosmetyków? Chciałbyś podzielić się swoją opinią na temat naszych produktów? A może pracujesz w branży farmaceutycznej, kosmetycznej bądź prowadzisz kanały w social mediach i chcesz złożyć nam ofertę współpracy? Kontakt z nami możliwy jest za pośrednictwem telefonu oraz wiadomości e-mail. Formularz znajdujący się na tej podstronie ułatwi Ci wysłanie zapytania.

  Balqis Polska – organiczne kosmetyki doskonałej jakości

  Kontakt z naszymi odbiorcami jest dla nas bardzo ważny. Doceniamy każdą opinię i uwagę, którą kierujecie pod adresem naszych produktów. W Balqis Polska zależy nam na ciągłym ulepszaniu naszej oferty, a byłoby to niemożliwe bez stałej rozmowy z Klientami.

  Na wszystkie wiadomości odpowiadamy tak szybko, jak jest to możliwe. Sprawy pilne proponujemy omówić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, co umożliwi nam sprawniejszą komunikację.

  Balqis Polska to sklep internetowy, w którym znajdziesz organiczne, naturalne oleje i kosmetyki powstające na ich bazie.