Dystrybucja olejków naturalnych

CZY CHCIAŁBYŚ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ ?

spea-opm8dxq8una73afsm9vwv5lwqxyxihbbk5tdvkgbwc

ZOSTAŃ AMBASADOREM PRZYRODY

Niech piękno Twojej skóry, Twoich włosów, brwi, rzęs, po prostu Twoje Piękno i Twoich Klientów stanie się realnym celem do osiągnięcia, wydając mniej i używając prostych, czystych produktów, wyłącznie z Przyrody, których skuteczność została udowodniona od wieków.

Dispro-opmj0rfwbjcblyd36r3vdjuaif2mgn3riyykaku1q4

WYPRÓBUJ NASZE OLEJE BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Nie jesteś jeszcze przekonany? Skorzystaj z naszego pakietu „odkrywaj Oleje z Balqis” i wybierz 10 buteleczek dla udanego i bezpiecznego testowania!

shoppingcart-opmj2yec9mcep76edp8j6zx0es9gf7t7ttrcltkz7g

RYNEK PRODUKTÓW BIO JEST ZDECYDOWANIE ROSNĄCY

Popyt na produkty 100% naturalne jest w trendzie rozwijającym się . Oprócz oferowania zdrowych produktów dla organizmu i planety, skorzystaj z dynamiki tego rynku !

Dystrybucja wysokiej jakości olejków - zostań naszym partnerem

Jesteś profesjonalistą w dziedzinie urody lub w branży medycznej, prowadzisz hurtownię kosmetyczną lub ekologiczną lub jeszcze sklep BIO, jesteś dziennikarzem……, dziękujemy za wypełnienie formularza, który pozwoli nam lepiej Ci służyć. Po otrzymaniu Twojej wiadomości, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

vousetesjournaliste1-ep
vous-etes-détaillons2-ep
Influenceur3a-ep
Influenceur-ep

    POKAŻ PEŁNĄ TREŚĆ ZGODY
    Administratorem danych osobowych jest IBWG Waldemar Kurczak-Gnatowsky z siedzibą przy ul. Pieczarkowa 7b, 43-382 Bielsko-Biała. Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą lub do czasu wyrażenia sprzeciwu lub odwołania zgody.