Pielęgnacja twarzy, włosów oraz całego ciała

ASORTYMENT 100% CZYSTY I NATURALNY

Poznaj moc wyjątkowych darów Matki Natury, które mamy przyjemność Ci oferować. Oto nasze 100% naturalne, tłoczone na zimno oleje: arganowy, rycynowy i kokosowy. Bogactwo zawartych w nich składników odżywczych sprawia, że z powodzeniem może z nich korzystać cała rodzina do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Dlaczego warto wybrać oleje Balqis?

Surowce używane przez nas tłoczone są na zimno i pochodzą z certyfikowanych upraw organicznych z atestem Charte COSMEBIO. Nie dodajemy do nich żadnych konserwantów ani innych dodatków, ponieważ uważamy, że receptury Przyrody są doskonałe i nie wymagają ulepszaczy.

Olej arganowy, rycynowy i kokosowy to wielofunkcyjne kosmetyki, które od tysiącleci znane są ze swych wyjątkowych właściwości. Pielęgnacja twarzy i włosów staje się dzięki nim prosta, skuteczna i naturalna. Włącz je do swoich codziennych rytuałów i obserwuj, jak ze skóry znikają podrażnienia i przesuszenia. Te wyjątkowe produkty organiczne to bogactwo witamin, kwasów tłuszczowych, steroli i innych cennych składników.

olej kokosowy

WIELE, WIELE KORZYŚCI

corpssou-ep
towelfo
visagesou-ep
visagewac
mainssou-ep
savonsab
cheveuxsou-ep
cheveuxrec

Olejki naturalne do pielęgnacji - nawilżenie i regeneracja dla Twojej urody

ORGANICZNY OLEJ KOKOSOWY Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA

Gwiazda urody ze względu na wiele zalet, egzotyczny, naturalny zapach sprawia, że jest to jeden z flagowych składników receptur kosmetycznych. Bardzo odżywczy, olej kokosowy pomaga zwalczać odwodnienie i ma wyjątkowe zalety regenerujące.

Bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, kwasy laurynowe i mirystynowe, a także witaminy A i E, olej kokosowy głęboko nawilża i zmiękcza skórę, odżywia i naprawia włosy. Wszechstronny olej, który pasuje dla całej rodziny i w każdym wieku!

huile-coco-ourpro
Pielęgnacja regeneruje cebulki włosów
huile-ricin-ourpro-j

ORGANICZNY OLEJ RYCYNOWY Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA

Używany od wieków, Olej rycynowy jest bardzo bogaty w kwasy tłuszczowe (Omega 9) i minerały (witamina E). Dwa elementy, które odgrywają kluczową rolę w strukturze budowy i ochronny włosa. Bogaty również w kwas rycynowy, olej ma działania antybakteryjne i ochronne dla skóry.

Olej rycynowy jest olejem uniwersalnym. Jest również wszechstronny, nadaje się do całej rodziny i w każdym wieku!

Pielęgnacja Blask & Piękność

ORGANICZNY OLEJ ARGANOWY Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA

Gwiazda olejów pochodząca z Maroka- olej arganowy jest znany od wieków ze swoich właściwości nawilżających. Na skórze i włosach olej arganowy głęboko odżywia i wywyższa piękno.

Olej arganowy jest bogaty w kwasy tłuszczowe, sterole i witaminy E, niezbędne tłuszcze do naprawiania warstwy ochronnej skóry. Jest idealny do pielęgnacji skóry suchej i podrażnionej. Pozostawi cię z nawilżoną skórą i uczuciem dobrego samopoczucia.

argan-oil-ourpro-j
glass-4108085_1280-1024x960

I WKRÓTCE ORGANICZNY OLEJ Z MIGDAŁÓW Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA

Jego właściwości zmiękczające czynią cuda od czasów starożytnych. Egipskie kobiety już go używały. Olej z migdałów nawilża i chroni skórę i włosy. Kojący, łagodzi podrażnienia i swędzenia. Odżywczy, jest idealny w przypadku pęknięć lub spieczonej skóry, jak w zapobieganiu rozstępom. Poprawiając elastyczność skóry i regenerację komórek, jest również doskonałym naturalnym środkiem przeciwzmarszczkowym.

Wypróbuj nasze oleje według życzeń ...

OFERTA


10 buteleczek do wyboru

OFERTA "START"


opakowanie 21 buteleczek według referencji argan, kokos lub rycyn

OFERTA PRO


opakowanie 42 buteleczek według referencji argan, kokos lub rycyn