Oleje roślinne: skarb natury

glass-4108085_1280

Oleje roślinne: skarb natury

Oleje roślinne otrzymujemy w prostym procesie: z nasion, owoców i kwiatów, które są mechanicznie tłoczone na zimno, otrzymujemy czysty i dziewiczy olej i to wszystko! Już dawno temu, Kleopatra, królowa Egiptu, symbol piękna, użyła olejku rycynowego jako naturalnego płynu do demakijażu.

Ta wiedza pozwala zachować integralność naturalnie występujących składników aktywnych, innymi słowy wydajność! Oleje roślinne są wszechstronne i mogą być używane przez całą rodzinę w każdym wieku 🙂

Naprawdę przez cała rodzinę i w każdym wieku :

 

Jesteś Kobietą : chcesz mieć wyjątkową cerę i piękną skórę, użyj oleju arganowego który głęboko nawilży i zregeneruje komórki skóry.

 

Chcesz przywrócić blask i sprężystość swoim włosom, znów na ratunek olej arganowy

Problem z trądzikiem …..zmarszczki, blizny, rozstępy. Idealne rozwiązanie : Olej rycynowy. Bogaty w kwasy rycynolowe, olej ma działanie przeciwbakteryjne i ochronne dla skóry.

Piękne delikatne dłonie :   To tylko olej kokosowy, który głęboko nawilża i zmiękcza skórę.

Oleje tylko dla Kobiet : totalnie błędny stereotyp.

Produkty jak najbardziej do stosowanie przez Mężczyzn :
 
Chcesz mieć piękną brodę : tylko olej rycynowy, który przyspiesza wzrost zarostu, zwiększa objętość i gęstość brody i łagodzi podrażnienia skóry.

Najbardziej uniwersalne, wydajne, sprawdzone, a zarazem najtańsze produkty kosmetyczne DLA CAŁEJ RODZINY.

PRAWDZIWE SKARBY NATURY ... W Balqis Polska stworzyliśmy gamę produktów z poszanowaniem tego prostego i skutecznego know-how. Podobnie jak my, zaufaj Przyrodzie, która zadba o Ciebie a razem nadajmy znaczenie naszemu pięknu :).